Systemem AGS® do zabezpieczania powierzchni


a jeżeli wystąpi zabrudzenie, skutecznie usuwamy

Świadczymy usługi w zakresie zabezpieczenia przed graffiti oraz przed naturalnym starzeniem i brudzeniem się m.in.:

- elewacji (amerblok, blacha elewacyjna, cegła, tynk, granit, incana, klinkier, marmur, piaskowiec, siding, trawertyn)

- pomników i nagrobków oraz obiektów sakralnych

- parkanów i ekranów akustycznych

- dachów i kostki brukowej

Poza tym podejmujemy się zadań związanych z oczyszczaniem elewacji niezabezpieczonych z zabrudzeń oraz oszpeconych graffiti. 

Nowością w zakresie świadczonych przez nas usług jest zabepieczanie art-graffiti.

Podstawowe środki AGS ®

Preparaty do zabezpieczania powierzchni:

AGS 3502 - półmat
AGS 3510 - połysk
AGS 3512 - mat

Preparaty do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni uprzednio zabezpieczonej:

AGS 3505 - środek wspierający - zastępuje gorącą wodę podczas usuwania graffiti

Preparaty do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni niezabezpieczonej:

AGS 3505
AGS 5 SR
AGS 560
AGS 3+
AGS 221
AGS 27
AGS 60

Producentem technologii AGS® jest szwedzka firma Trion Tensid AB z Uppsali, światowy lider ze Szwecji.

AGS® produkowany jest od 1983r w oparciu o certyfikat jakościowy ISO 9001:2001 i środowiskowy ISO 14001. Na przestrzeni 23 lat stosowania produkty te ulegają ciągłym udoskonaleniom, aby sprostać wyzwaniom jakie stawiają uliczni „artyści”. W ten sposób powstał system kilkudziesięciu środków, które umożliwiają skuteczne usuwanie graffiti z każdego materiału. Wśród nich są preparaty do zabezpieczania przed graffiti oraz do usuwania graffiti z powierzchni NIEzabezpieczonych. Wszystkie otrzymały niezbędne dokumenty aprobacyjne, w tym atesty PZH, aprobaty ITB, opinie, spełniają rygorystyczne normy, dopuszczone są do stosowania na terenie Polski.

Skuteczność zabezpieczenia systemem AGS®, stosowanego na niemal całym świecie potwierdza użycie go na tak reprezentacyjnych obiektach jak np. Kanał La Manche między Francją a Anglią, Colosseum, Big Ben, Tower Bridge, Katedra Notre Dame de la Croix, Łuk Triumfalny, Most Oresund między Szwecją a Danią, Plac Hiszpański w Rzymie, Alte Oper Frankfurt, Senat Berliński, Pałac Królewski w Sztokholmie, Wieże Bramy Europy w Madrycie, Urzędy Miasta: w Sydney, Kopenhadze, Amsterdamie, Helsinkach, Lublianie, Rio de Janeiro, Paryżu Orly, Koleje: Szwedzka, Norweska, Fińska, Brytyjska, Włoska, Niemiecka, Austriacka, Francuska, Metra: w Londynie, Wiedniu, Sztokholmie, Oslo, Madrycie, Barcelonie, Budapeszcie, Brukseli, Kopenhadze, Lizbonie.

ags zastosowanie 02

Również w Polsce (od 1998 r). wykorzystany został na takich obiektach jak np. w Warszawie: Teatr Wielki – Centrum, Handlowe ARKADIA, Metro Pl. Wilsona, w Bielsku-Białej Dworzec PKP, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, w Krakowie: Narodowy Bank Polski, Uniwersytet Jagieloński, Urząd Wojewódzki, Wrocław: Operetka, Politechnika, Opole: Urząd Miejski, Filharmonia, Teatr Kochanowskiego, Park Pszczyński i wiele innych.

ags zastosowanie 03


ZAWARTOŚĆ STRON dot. AGS UDOSTĘPNIONA JEST ZA ZGODĄ MASTERS SERVICE