ODKURZACZE CENTRALNE


poprawią klimat twojego domu

BEAM

Odkurzacz Centralny to nowoczesny sposób na sprzątanie Twojego domu,  usuwa zanieczyszczone powietrze z budynku, ma dużą moc, jest cichy i wygodniejszy od tradycyjnego.
Głównym wyborem, jakiego dokonują nasi Klienci, są amerykańskie jednostki BEAM, a także Vacuflo, oraz kanadyjskie CycloVac lub Husky. BEAM to najczęściej wybierany w Polsce kompletny system centralnego odkurzania.


rejon naszego działania to powiat PIASECZNO oraz Ursynów

zadzwoń 606 331 221

Proponujemy:

· kompleksową obsługę inwestycji od projektu po montaż

· centralne odkurzacze z najwyższej półki do mieszkań, domów, willi, apartamentów, pensjonatów i hoteli

· szeroki wybór gniazd, szufelek, węży, szczotek i innych akcesorii

· system węża chowanego w ścianie Retraflex.

Dlaczego warto mieć odkurzacz centralny?

Jego obecność to przede wszystkim zdrowe powietrze i wygoda. Posiadacze systemu jednogłośnie wskazują, że odkurzacz przyczynia się do usprawnienia sprzątania. Nie trzeba nosić ze sobą ciężkiego urządzenia, a umieszczone w newralgicznych punktach akcesoria (jak szufelka automatyczna czy Vroom wąż rozciągany w kasecie) skracają tę czynność do kilku sekund.

Odkurzacz centralny eliminuje większość wad odkurzacza tradycyjnego, takich jak brudne i gorące powietrze w domu, hałas, mała mobilność czy utrata mocy.

Ceny

Zdajemy sobie sprawę, że cena odkurzacza centralnego jest często kluczową kwestią. Staramy się więc, by zaoferować najlepsze produkty i najwyższą jakość usług montażowych w jak najniższej kwocie. Proponujemy atrakcyjne promocje i rabaty. Wierzymy, że centralny odkurzacz to nie luksus to standard, który powinien znaleźć się w każdym domu.

Na usługi montażowe dla nieruchomości objętych społecznym programem mieszkaniowym stosujemy obniżoną stawkę 8% VAT (powierzchnia użytkowa do 300m2 dla domów jednorodzinnych, 150 m2 lokale mieszkalne).

Nowości

Dokładamy starań, żeby proponować nie tylko rozwiązania, które są sprawdzone, ale też dostosowane do bieżących trendów w wystroju i użyteczności wnętrz. W końcu odkurzacz centralny powinien być nie tylko skuteczny, ale też widoczne jego części (jak np. gniazda) muszą być estetyczne i pasujące do elementów dookoła.

Śledzimy nowości i wprowadzamy je na bieżąco do oferty. Hitem ostatnich lat jest system węża chowanego, który pozwala ukryć wąż w instalacji-rurociągu. Od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością, pozwalając schować wąż ssący. Dzięki temu nie trzeba go przechowywać i nosić. 

Pozwala to również ograniczyć ilość gniazdek, gdyż swobodnie możemy wtedy zastosować wąż dłuższy niż 9m (np. 12m, 15m) bez utraty komfortu sprzątania.